KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17025035
nr 1702 5035
Evert Sandberg. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk. 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:31:56
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
6