KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17025035

nr 1702 5035

Evert Sandberg. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk. 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:31:56